Нінулька Бегас: "Дитячо-юнацький табір Хоминська Січ згуртував дітей..."

Нінулька Бегас в facebook:

Дитячо-юнацький табір Хоминська Січ згуртував дітей та юнацтво із різних куточків Вінниччини! Об этом сообщает turbo-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

1-5 липня на хуторі Хоми поблизу с. Ворошилівка Тиврівський район, Вінницька область відбувся традиційний дитячо-юнацький козацький, патріотичний табір Хоминська Січ. На таборі було більше 80 дітей та молоді, які загартовували своє тіло і дух в польових умовах. Була насичена програма інформаційно-просвітницькі бесіди, майстер-класи, вишколи, фізично-спортивні змагання та ігри, в ... ечірня ватра, козацькі та повстанські пісні та багато чого цікавого.

На запрошення організаторів відвідав це важливе таборування, яке цьогоріч вперше відбулося в межах Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

Виступив перед дітьми та юнацтвом табору, розповів про героїчні звитяги і перемоги української нації у різні історичні епохи, підкреслив важливість сьогодні плекати у собі чесноти наших героїчних Предків та прагнути до нових особистих та національних перемог.

Висловлюю окрему подяку організатору і керівнику табору Ніні Бегас - директору БФ Волонтерський тил, без якої це таборування не відбулося б, а також усім причетним до підтримки в проведенні цього таборування!

Хочу наголосити, що нашою амбітною метою є збільшення кількості та якості подібних дитячо-юнацьких таборів по усій області з року в рік, в кожному районі Вінниччини на літній період. Спільними зусиллями досягнемо і цієї мети, адже діти і молодь для нас як націоналістів - це найважливіше, тому часу, сил і коштів не шкода для цієї святої справи.

Без опіки над нашою молоддю і дітьми ми не збудуємо сильної і квітучої України, за ними наше майбутнє, яке ми будуємо нині...Нінулька Бегас
Нінулька Бегас
Нінулька Бегас
Нінулька Бегас
Нінулька Бегас


ТОП новости

Вход

Меню пользователя