До Луцька приїде епатажний білоруський поет


В рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку, до обласного центру Волині приїде поет та перекладач з Білорусі Андрей Хаданович.

Організатори «Фронтери» зібрали чимало цікавих учасників, які виступатимуть в Луцьку. Серед них – білорус Андрей Хаданович, який вже добре відомий українцям. Він не лише пише милозвучну поезію білоруською, а й декламує її під музику. Його поезії елегантно сплітаються з елементами сьогоденної культури (рок, реп, міська говірка). Говорити про його стиль та манеру виступів можна багато, та варто хоча б раз самому прийти на виступ та почути автора.

У сучасній Білорусі бути білоруськомовним письменником — це протест. Андрей усвідомлює, що переходом з російської на рідну, значно зменшив аудиторію читачів, але, водночас, помічає, що територія свободи збільшується.

Також він займається перекладацькою діяльністю, тож завдяки Андрею Хадановичу білоруською зазвучав Сергій Жадан, який теж буде на «Фронтері», й чимало інших українських поетів.

Квитки на фестиваль можна придбати онлайн та в книгарні Волинської обласної друкарні (проспект Волі, 27).

Також під час фестивалю «Фронтера» виступатимуть Юрій Іздрик, Тарас Прохасько, Іван Малкович, Олександр Бойченко, Макс Кідрук, Андрій Любка та інші.

Довідково:

Організатори фестивалю «Фронтера»: Мистецьке об’єднання «Стендаль», Департамент культури Луцької міської ради, громадський діяч Роман Бондарук.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/do-lutska-pryyide-epatazhnyy-biloruskyy-poet/” Об этом сообщает abrupt.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя