Зеленський просить Макрона продовжити пошук моряків затонулого судна Bourbon Rhode

<p>Судно Bourbon Rhode з українськими моряками затонуло в Атлантичному океані наприкінці вересня Об этом сообщает <a href=ndzd.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Судно Bourbon Rhode з українськими моряками затонуло в Атлантичному океані наприкінці вересняЗалишається невідомою доля шести українців, які перебували на борту судна Bourbon RhodeПрезидент Володимир Зеленський звернувся до президента Франції Еммануеля Макрона з проханням продовжити рятувально-пошукову операцію щодо шести зниклих громадян України – членів екіпажу судна Bourbon Rhode, яке затонуло в Атлантичному океані наприкінці вересня.


Зеленський надіслав листа Макрону, повідомляє 7 жовтня пресслужба глави української держави.


Президент України у листі висловив подяку за зусилля рятувальних служб Франції для порятунку моряків та пошуку тіл загиблих.


«Але залишається невідомою доля шести українців. Звертаюся до вас, пане президенте, також і від імені родин громадян України, що стали жертвами цієї трагедії, з проханням продовжити рятувально-пошукову операцію і у разі необхідності вжити додаткових заходів», – говориться у зверненні Зеленського.


Як повідомлялось, в Атлантичному океані в результаті шторму пропало судно Bourbon Rhode. За даними МЗС, на його борту перебували громадяни України.


Судно прямувало в Гайану.


Перед зникненням воно знаходилося приблизно в 1200 морських милях від острова Мартініка і в 60 морських милях від урагану в Атлантиці.


Пізніше стало відомо, що трьох членів екіпажу, зокрема двох українців, врятували.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-prosit-makrona-prodovzhiti-poshuk-moryakiv-zatonulogo-sudna-bourbon-rhode-630831.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя